Agenda

DATAK

  • Haur jarduera

    Dr. Maha's Miracle Tonic

    • Andres Isasi Musika Eskola [Getxo]
    • 13:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "Jokoz kanpo"

    • Santa Ana Udal Antzokia [Oñati]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Haur jarduera

    "Hai, ametsen arrantzalea"

    • Bastero Kulturgunea [Andoain]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "Esta noche moriremos"

    • Andres Isasi Musika Eskola [Getxo]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "Zugan NI" 2019 (Zornotza)

    • Zornotza Aretoa [Amorebieta-Etxano]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Haur jarduera

    "Wheely. Atrápalo si puedes"

    • Seminarixoa [Bergara]
    • 17:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Haur jarduera

    "Enaren kontuak"

    • Aita Mari Antzokia [Zumaia]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "The Primitals"

    • Gurea Antzokia [Villabona]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Haur jarduera

    Pirritx, Porrotx eta Marimotots: "Musua"

    • Katxiporreta
    • Social Antzokia [Basauri]
    • 16:45 eta 19:00
    • Maiatzak 19
  • Haur jarduera

    "Linbo Planeta"

    • Dejabu Panpin Laborategia
    • Modelo Aretoa [Zarautz]
    • 16:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Kontzertua

    Gasteizko Udal Musika Banda: "Sforzando"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 18:00
    • Maiatzak 19
  • Antzerkia

    "7ak bat. Gaiztoetan gaiztoenak"

    • ATX Teatroa
    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Haur jarduera

    Potx eta Lotx Pailazoak: "Etxean"

    • Zaraia Aretoa [Aretxabaleta]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 19
  • Kontzertua

    Tronpa Entzunaldia

    • Andres Isasi Musika Eskola [Getxo]
    • 17:45
    • 2019(e)ko Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Garikoitz Mendizabal + Elene Arandia + Germán Ormazabal

    • Niessen Kulturgunea [Errenteria]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 23
  • Kontzertua

    Ivo Pogorelich

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 23
  • Antzerkia

    "Juntos"

    • Txalo Produkzioak
    • Leidor Aretoa [Tolosa]
    • 20:30
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "Albiste harrigarriak"

    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Pasión Vega

    • Serantes Kultur Aretoa [Santurtzi]
    • 20:30
    • Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Ane Lizarralde + Eztake II

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Ai D? Project + Septeto Kaiserin: Schubert

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Antzerkia

    Santi Rodríguez: "Infarto: No vayas a la luz"

    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 21:00
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "EXIT (la de emergencia)"

    • Compañía La que tú me haces
    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Dantza

    "Esku harriak: Oteizaren (h)aria"

    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Antzerkia

    Santi Rodríguez: "Infarto: No vayas a la luz"

    • Torrezabal Kultur Etxea [Galdakao]
    • 21:00
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "7ak bat. Gaiztoetan gaiztoenak"

    • ATX Teatroa
    • Arriola Antzokia [Elorrio]
    • 20:30
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "Rita"

    • Txalo Produkzioak
    • Modelo Aretoa [Zarautz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Mice + Mirkit

    • Seminarixoa [Bergara]
    • 21.00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Caboverde

    • Berrizko Kultur Etxea [Berriz]
    • 22:00
    • Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "La culpa"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Gitarra Entzunaldia

    • Andres Isasi Musika Eskola [Getxo]
    • 17:45
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Kontzertua

    Kontrabaxu Entzunaldia

    • Andres Isasi Musika Eskola [Getxo]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 24
  • Antzerkia

    "Argiaren Hautsa"

    • Vaiven Producciones
    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • Maiatzak 24 eta 25: 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzaren 24(e)tik 2019(e)ko Maiatzaren 25(e)ra
  • Dantza

    Ballett Theater Basel: "The fools" + "This is everything" + "Day «without» night"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • Maiatzak 24 eta 25: 19:30
    • Maiatzaren 24(e)tik Maiatzaren 25(e)ra
  • Antzerkia

    Maribel Salas + Salva Reina: "Monólogos de Aupa y Olé"

    • Harresi Aretoa [Agurain]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Haur jarduera

    "Xocolat"

    • Teatro Paraiso
    • Kurtzio Kultur Etxea [Sopela]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Dantza

    "Nacidos para bailar"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Haur jarduera

    "Etxerik Txikiena"

    • Amaia KZ [Irun]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Desbandadas

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Antzerkia

    "El avaro"

    • Berango Antzokia [Berango]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Antzerkia

    "Juntos"

    • Social Antzokia [Basauri]
    • 20:30
    • Maiatzak 25
  • Kontzertua

    Juan Perro (Santiago Auserón)

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 25
  • Haur jarduera

    "Dragon Ball Super: Broly"

    • Seminarixoa [Bergara]
    • 17.30
    • 2019(e)ko Maiatzak 26
  • Haur jarduera

    "Alfonbra magikoa"

    • Ermua Antzokia [Ermua]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 26
  • Haur jarduera

    "Pokemon: Pikachu detektibea"

    • Meatzari Aretoa [Muskiz]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 26
  • Dantza

    Udaberri Dantza Taldea

    • Leidor Aretoa [Tolosa]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 26
  • Haur jarduera

    "Alfonbra magikoa"

    • Social Antzokia [Basauri]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 26
  • Antzerkia

    "Partículas de luz"

    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 26
  • Antzerkia

    "Einstein On The Beach"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:00
    • Maiatzak 26
  • Antzerkia

    Antzerkia Ingelesez: "A world of magic"

    • Modelo Aretoa [Zarautz]
    • 11:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 26
  • Antzerkia

    "Señora de rojo sobre fondo gris"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 22:15
    • Maiatzak 29
  • Antzerkia

    "On Kixoteren abenturak!!!"

    • Itsas Etxea Auditoriuma [Hondarribia]
    • 18:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 30
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Heriotza jauregian"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:00
    • Maiatzak 30
  • Dantza

    Kubako Ballet Nazionala: "Errauskine"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Maiatzak 31
  • Dantza

    "Sareak"

    • Organik
    • Bastero Kulturgunea [Andoain]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Kontzertua

    "Girando con Carlos Cano"

    • Zornotza Aretoa [Amorebieta-Etxano]
    • 20:15
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Roman eta Julieta"

    • Borobil Teatroa
    • Juanba Berasategi Aretoa [Pasaia]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Miss Karaoke"

    • Pez Limbo
    • Jesús Ibáñez de Matauco Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Mandíbula afilada"

    • Txalo Produkzioak
    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Haur jarduera

    "Egur taupadak"

    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 17:30
    • Maiatzak 31
  • Kontzertua

    Jabier Muguruza: "Leiho bat zabalik"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Haur jarduera

    "Liluraren laborategia"

    • Niessen Kulturgunea [Errenteria]
    • 18:00
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Antzerkia

    "Rámper: vida y muerte de un payaso"

    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Maiatzak 31
  • Kontzertua

    Ute Lemper: "Rendezvous With Marlene"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 1
  • Antzerkia

    "Waiting (La espera)"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Ekainak 1
  • Dantza

    "Martin Zalakain"

    • Amaia Antzokia [Arrasate-Mondragon]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Ekainak 1
  • Antzerkia

    "De Simba a Kiara. El tributo del Rey León"

    • Zalla Zine-Antzokia [Zalla]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Ekainak 2
  • Kontzertua

    "En torno a Ravel"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Ekainak 3
  • Antzerkia

    "Tom Pain (Basado en nada)"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 5(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 6(e)ra
  • Dantza

    "Birakatube"

    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 5(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 7(e)ra
  • Antzerkia

    Faemino y Cansado: "Quien tuvo, retuvo"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • ekainak 6, 7, 8: 20:30
    • Ekainaren 6(e)tik Ekainaren 8(e)ra
  • Antzerkia

    "Las cosas extraordinarias"

    • Félix Petite Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Ekainak 7
  • Kontzertua

    Tubular Tribute: Mike Oldfield

    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Txuri - Tic Tac"

    • Leidor Aretoa [Tolosa]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Elisa y Marcela"

    • Modelo Aretoa [Zarautz]
    • 22:00
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Revista-cabaret trans, con la Enfermera Asesina y Montse Villana"

    • Amurrio Antzokia [Amurrio]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Roman eta Julieta"

    • Borobil Teatroa
    • Bastero Kulturgunea [Andoain]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Ekainak 7
  • Antzerkia

    "Erlauntza"

    • Vaiven Producciones
    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Ekainak 7
  • Kontzertua

    Myriam Ulanga

    • Bastero Kulturgunea [Andoain]
    • 12:00
    • 2019(e)ko Ekainak 8
  • Antzerkia

    "Lehman Trilogy"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Ekainak 8
  • Antzerkia

    "Liluraren laborategia"

    • Mago Sun
    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 18:00
    • Ekainak 9
  • Kontzertua

    Sara Mansilla

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Ekainak 9
  • Dantza

    "Ehuna"

    • Dantzaz Konpainia
    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Ekainak 9
  • Dantza

    "FreshCool"

    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 17:30
    • 2019(e)ko Ekainak 9
  • Dantza

    Eibarko dantza garaikidea

    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 11(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 14(e)ra
  • Kontzertua

    Euskadiko Orkestra Sinfonikoa: "Porrota ala garaipena"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:00
    • Ekainak 13
  • Antzerkia

    "Roman y Julieta"

    • Borobil Teatroa
    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • Ekainak 13: 20:00. Ekainak 16: 19:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 13(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 16(e)ra
  • Kontzertua

    "Mende Berria Kantuz"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Ekainak 14
  • Antzerkia

    "Gag movie"

    • Kultur Leioa [Leioa]
    • 20:30
    • Ekainak 14
  • Antzerkia

    "Roman eta Julieta"

    • Borobil Teatroa
    • Donostiako Principal Antzokia (Antzoki Zaharra) [Donostia-San Sebastián]
    • Ekainak 14 eta 15: 20:00
    • 2019(e)ko Ekainaren 14(e)tik 2019(e)ko Ekainaren 15(e)ra
  • Antzerkia

    Luis Piedrahita: "Las amígdalas de mis amígdalas son mis amígdalas"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Ekainak 15
  • Haur jarduera

    "Paumen erregea - Ipuin musikatua"

    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 12:30
    • 2019(e)ko Ekainak 15
  • Kontzertua

    "Mendi-Mendiyan"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • Ekainak 20 eta 22: 19:30
    • Ekainaren 20(e)tik Ekainaren 22(e)ra
  • Kontzertua

    Brodas Bross: "James Brown tribute"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • 20:30
    • Ekainak 21
  • Kontzertua

    Adarra Saria 2019

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 21
  • Dantza

    Ballet Eibarrés

    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 21
  • Kontzertua

    Dúo Hausoka

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 22
  • Kontzertua

    "La caída de Bilbao"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • 19:30
    • Ekainak 26
  • Antzerkia

    "Hozkailua"

    • Artedrama
    • Gazteszena [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Ekainak 28
  • Antzerkia

    "Una verdad escondida en un bolso"

    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • 2019(e)ko Ekainak 29
  • Antzerkia

    "Carmina Burana"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 4 eta 5: 20:00. Uztailak 6: 18:00 eta 20:30. Uztailak 7: 19:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 4(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 7(e)ra
  • Antzerkia

    "Toc Toc"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 12 eta 14: 20:00, Uztailak 13: 20:00 eta 22:30
    • 2019(e)ko Uztailaren 12(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 14(e)ra
  • Antzerkia

    "Ergela"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 16: 20:00. Uztailak 18 eta 19: 22:00. Uztailak 17, 20, 21: 18:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 16(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 21(e)ra
  • Antzerkia

    "Sé infiel y no mires con quién"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • Uztailak 17, 18, 19 eta 21: 20:00. Uztailak 20: 20:00 eta 22:30
    • 2019(e)ko Uztailaren 17(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 21(e)ra
  • Kontzertua

    Goshu Ondo: Eri Yamamoto Trio + Coro Easo

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 12:30
    • 2019(e)ko Uztailak 25
  • Antzerkia

    "La familia Addams"

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • Uztailak 25: 20:30. Uztailak 26 eta 27: 18:00 eta 21:30. Uztailak 28: 17:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 25(e)tik 2019(e)ko Uztailaren 28(e)ra
  • Dantza

    Malandain Ballet Biarritz: "Marie Antoinette"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Uztailaren 31(e)tik 2019(e)ko Abuztuaren 3(e)ra
  • Antzerkia

    "The Hole Zero"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 2019(e)ko Irailaren 5(e)tik 2019(e)ko Irailaren 8(e)ra
  • Kontzertua

    Hezurbeltzak

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Irailak 22
  • Antzerkia

    "Si te he visto no me acuerno"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Irailak 27
  • Kontzertua

    Capsula + Los Vinagres

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Irailak 28
  • Antzerkia

    "Cómo ser actor y no vivir en casa hasta los 50"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 4
  • Antzerkia

    "Txarriboda"

    • Hika Teatroa
    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Urriak 4
  • Antzerkia

    "Lur"

    • Xake Produkzioak
    • Gezala Auditoriuma [Lezo]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Urriak 6
  • Antzerkia

    "El regreso de Scar: tributo a El Rey León II"

    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 17:00
    • 2019(e)ko Urriak 6
  • Antzerkia

    "Gay Hitler, La Historia contada con pluma"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 11
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • Lizeo Antzokia [Gernika-Lumo]
    • 20:30
    • Urriak 11
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Urriak 12
  • Kontzertua

    Niña Coyote eta Chico Tornado

    • Sanagustin Kulturgunea [Azpeitia]
    • 22:30
    • 2019(e)ko Urriak 18
  • Antzerkia

    "Solo Fabiolo, caminando por el lado más pijo de la vida"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 18
  • Antzerkia

    "Drakula buruz behera"

    • Labeaga Aretoa [Urretxu]
    • 17:00
    • Urriak 20
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Tartean Teatroa
    • San Agustin Kultur Gunea [Durango]
    • 20:30
    • Urriak 24
  • Antzerkia

    "Erdandun berriaren kluba"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Urriak 25
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Coliseo Antzokia [Eibar]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Urriak 25
  • Antzerkia

    "La paz y otras lunas"

    • Soreasu Antzokia [Azpeitia]
    • 21:30
    • 2019(e)ko Urriak 26
  • Antzerkia

    "Madama Butterfly"

    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Azaroak 8
  • Antzerkia

    "La zanja"

    • Lonbo Aretoa [Arrigorriaga]
    • 20:00
    • Azaroak 8
  • Antzerkia

    "Barro rojo"

    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Azaroak 8
  • Kontzertua

    Lisa Stansfield

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Azaroak 11
  • Kontzertua

    Wim Mertens

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • Azaroak 13
  • Kontzertua

    Stick Men (bertan behera)

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Azaroak 14
  • Haur jarduera

    "Musikarium"

    • ED [Urretxu]
    • 17:00
    • Azaroak 17
  • Kontzertua

    Pedro Guerra: "Golosinas"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 19:00
    • 2019(e)ko Azaroak 17
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Arriola Antzokia [Elorrio]
    • 20:00
    • Azaroak 29
  • Antzerkia

    "Ghero"

    • Sarobe Arte Eszenikoen Gunea [Urnieta]
    • 19:00
    • Abenduak 1
  • Antzerkia

    "Rita"

    • Txalo Produkzioak
    • Zelai Arizti Aretoa [Zumarraga]
    • 22:30
    • Abenduak 5
  • Antzerkia

    Albert Plá: "Miedo"

    • Victoria Eugenia Antzokia [Donostia-San Sebastián]
    • 20:00
    • 2019(e)ko Abenduak 13
  • Antzerkia

    "Lunaticus Circus"

    • Teatro Paraiso
    • Sestaoko Musika Eskola [Sestao]
    • 19:30
    • 2019(e)ko Abenduak 20
  • Haur jarduera

    "El científico de la ópera"

    • Arriaga Antzokia [Bilbao]
    • Maiatzaren 18(e)tik Maiatzaren 19(e)ra
  • Kontzertua

    Gasteizko Kontzertu handien zikloa 2019

    • Gasteizko Principal Antzokia [Vitoria-Gasteiz]
    • Otsailaren 2(e)tik Maiatzaren 23(e)ra

Euskadi, auzolana